تصویر شاخص - 5 ترفند برای بیشتر کیل گرفتن در پابجی

5 ترفند پابجی برای بیشتر کیل گرفتن در بازی

 

در این مقاله 5 ترفند پابجی برای گرفتن بیشترین کیل از حریفانو خدمت شما پابجی بازای عزیز نشون میدیم که میتونه خیلی روی بهتر شدن مهارت شما در بازی کمک کنه. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

5- خود را در اواخر بازی تقویت کنید!

خب یه ترفند پابجی اینکه حتی اگر کاملا سالم هستید، زمانی که تعداد بازیکنان به 15 نفر یا حتی کمی بیشتر رسید، ایده خوب این است که استفاده از پین کیلرها  و درینک‌های انرژی زا را شروع کنید تا جان گرفته و خود را بازسازی کنید. دلیل آن هم نبود نگرانی از کمبود آنهاست چون که دیگه تایمی باقی نمونده که!  همینطور در نبردهای تن به تن آخر بازی هم موفق‌تر عمل می‌کنید.

 

تصویر 1 - ترفند پابجی

 

خرید گیفت کارت یوسی پابجی از پیمنتیفای با قیمت مناسب

 

4- همیشه اولـویـت بردن بازی است!

از ترفند پابجی چهارم براتون بگیم اینکه همه دوست دارند فردی باشند که 20 کیل می‌گیرد و احساس غرور کنند، اما احتمال این اتفاق بسیار کم است. (البته مگر اینکه شما Shroud یا Dr Disrespect باشید :)) که احتمالا نیستید) بنابراین برای اینکه زنده بمانید، باید از بین دو گزینه همیشه بازی را انتخاب کنید. این معناش این نیست که شما نباید در هیچ مبارزه ای شرکت کنید! بلکه فقط نبردهایی را انتخاب کنید که می‌دانید می‌توانید برنده شوید.

 

تصویر 2

 

3- در چـمـن‌ها هـرگز مخفی نشـوید!

اگر کسی بخواهد روی چمن دراز بکشد، ممکن است فکر کند که به خوبی پنهان شده است، ولی حتی کسی که بیش از 200 متر از او دورتر باشد هم می تواند بازیکن را به وضوح ببیند.
به جای این کار همیشه بهتر است پوشش سختی مانند درخت یا دیوار  پیدا کنید و در آن پنهان شوید تا اینکه در بازی اکتی شبیه به یک کبک انجام دهید :))

 

تصویر 3

 

خرید گیفت کارت یوسی پابجی از پیمنتیفای با قیمت مناسب

 

2-همیشه کلاه خود سطح سه بردارید

یه ترفند پابجی خوب اینکه همیشه یک کلاه ایمنی سطح سه بردارید، حتی اگر نزدیک به نابودی باشد. کلاه سطح سه همیشه شما را از هد شات با  M24 نجات می دهد و تنها آیتمی است که این کار را انجام می دهد. بنابراین تقریباً همیشه ارزش آن را دارد.

 

تصویر 4

 

1- از مخفی شدن در منطقه بلو نترسید!

اگر می‌خواهید زنده بمانید ممکن است آسیب دیدن ایده خوبی به نظر نرسد! اما در اول بازی می‌تواند ارزشش را داشته باشد. اگر در لبه دایره آبی مخفی شوید مقدار کمی آسیب می‌بینید!
اما هیچ بازیکنی انتظار نخواهد داشت که آنجا باشید!

در اینستاگرام حتما هشتگ ترفند پابجی رو فالو کنید و مطالبی که اونجا منتشر می‌کنیم هم دنبال کنید. شاد و پیروز باشید.

 

 

منبع: gamesradar.com/pubg-tips

58 دیدگاه برای “5 ترفند پابجی برای بیشتر کیل گرفتن در بازی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...

دلیل بازگشت وجه

پیمنتیفای می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها