نکات و قوانین مربوط به اکانت‌های قانونی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]1.  اکانت ها به صورت کاملا قانونی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد؛ همچنین این اکانت ها به صورت کاملا مستقیم از فروشگاه رسمی پلی استیشن تهیه شده است و بدون هیچ واسطه ای برای فروش و عرضه به شما عزیزان قرار می گیرند.

2.  تمامی ظرفیت های 2 و 3 اکانت های قانونی با ضمانت مادام العمر در اختیار شما عزیزان قرار خواهند گرفت (غیر از موارد خاصی که از طرف شرکت سونی به دلایل سیاسی یا تغییر در قوانین شرکت بوده و ما نقشی در آن نداشته ایم)

3.  ظرفیت های دوم و سوم دارای قابلیت فروش مجدد هستند. در صورتی که خریدار بخواهد اکانت خریداری شده را وارد دستگاه دیگری بکند یا آن را به شخص دیگری بفروشد با پرداخت هزینه «50 هزارتومان» امکانپذیر است.

4.  از خریداران محترم تقاضا می شود که به هیچ عنوان چت‌های خود با واحد پشتیبانی را پاک نکنند، و حتما برای پشتیبانی با آیدی تلگرام یا واتساپی که با آن برای خرید اقدام کرده اید پیام دهید. در صورتی که به هر دلیلی و بدون هماهنگی چت ها را پاک کنید، برای امنیت اکانت و دیگر کاربران دیگر هیچ گونه پشتیبانی دریافت نخواهید کرد.

5.  از شما خواهشمندیم که به هیچ عنوان تغییری در اکانت (حتی کوچکترین تغییر!) اعمال نکنید و یا بدون هماهنگی با ما اکانت را به شخص دیگری تحویل ندهید، در صورت عدم رعایت این نکته برای حفظ امنیت اکانت برای ظرفیت های دیگر، اکانت از شما سلب خواهد شد و هزینه اکانت عودت نخواهد شد.

6. لطفا بدون هماهنگی با ما به هیچ عنوان اکانت را از دستگاه حذف و یا ساین اوت نکنید! در صورتی که برای موارد فوق با پشتیبانی هماهنگ نکنید دیگر قادر به پشتیبانی از شما دوست عزیز نخواهیم بود.

آموزش وارد کردن اکانت ظرفیت دوم

– برای وارد کردن اکانت دکمه ی وسط دسته را نگه دارید و به آدرس زیر بروید‌:

Power > Switch User > New User
Creat A User > Accept > Next

– ایمیل و پسوردی که برایتان فرستاده شده را وارد کنید و Sign in را بزنید.

– بعد از لودینگ کد دوم را که همراه اکانت برای شما فرستاده شده را وارد کنید (حروف کوچک و بزرگ مهم است) سپس Verify را بزنید.

– اکنون که اکانت را وارد کرده اید، به آدرس زیر رفته و از روی صفحه عکس گرفته و برای ما ایمیل کنید. آدرس ایمیل برای ارسال اسکرین شات: [email protected]

Setting
Account Management
Activate as your primary PS4

– سپس در صفحه اصلی به سمت راست رفته، آخرین گزینه (Start) و بعد Purchased و بازی را در لیست دانلود قرار دهید.

– با هر یوزری غیر از این یوزر میتونید به صورت آفلاین و آنلاین بازی کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

درحال بارگذاری ...

دلیل بازگشت وجه

پیمنتیفای می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها