کسب درآمد واقعی!

[vc_row][vc_column][us_image image=”8845″ size=”full” align=”center”][us_separator size=”small”][vc_column_text show_more_toggle=”1″]با معرفی پیمنتیفای به هر نفر، در سود فروش ما سهیم شوید. به ازای هر خرید شخص معرفی شده، مبلغ ۱ درصد از هر خرید آنها کیف پول شما شارژ خواهد شد که می توانید با تماس با واحد پشتیبانی این مبلغ را برداشت کرده و یا برای خرید از پیمنتیفای استفاده کنید.
همچنین با معرفی هر مشتری حتی اگر آن مشتری خریدی هم از سایت انجام ندهد 20 الماس هدیه بگیرید.

برای مثال کاربری یک مشتری جدید را با لینک معرف خود به سایت دعوت می کند. این مشتری به میزان مبلغ ۵ میلیون تومان از پیمنتیفای خرید می کند. بلافاصله بعد از تکمیل سفارش مشتری به میزان مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان کیف پول معرف شارژ خواهد شد.

شایان ذکر است که در ابتدا شاید این مبلغ کم به نظر برسد اما با افزایش تعداد مشتریان معرفی شده توسط شما و با هر خرید آنها، درآمد قابل توجه و راحتی برای شما ایجاد خواهد کرد.

با توجه به ماهیت کار خرید و فروش محصولات ارزی و مرتبط به آن، گردش مالی و میزان حجم سفارشات بالا بوده و ۵ میلیون تومان مثال زده شده تنها بخش کوچکی از سفارشات مشتریان پیمنتیفای است.

فرصت را از دست ندهید. همین حالا لینک معرف خود را از قسمت پنل کاربری کپی کرده و برای دوستان و آشنایان و هر کس دیگری که مد نظرتان است بفرستید![/vc_column_text][us_btn label=”شروع کسب درآمد!” link=”url:https%3A%2F%2Fpaymentify.net%2Fpanel%2F%3Favans_page%3Dreferers” align=”center” icon=”fas|hand-holding-usd” iconpos=”right”][/vc_column][/vc_row]

درحال بارگذاری ...

دلیل بازگشت وجه

پیمنتیفای می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها